Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TERESPOLKU OBUDŻ SIĘ

Utworzony przez Obserwator, 10 marca 2009 r. o 23:22
Mnie to wkurza, że w granicznym mieście z granicy żyją tylko służby graniczne.Ludzie mają dużą figę i jakby to nikogo wu nas nie obchodziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się mylisz ,rozejrzyj się .Widzisz tych bezrobotnych w merc.......?Co k...... ślepy jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mnie to wkurza, że w granicznym mieście z granicy żyją tylko służby graniczne.Ludzie mają dużą figę i jakby to nikogo wu nas nie obchodziło?
a to podobnie jak w gminie!!! niby gmina rolnicza,ale kogo to obchodzi,że rolnikowi jest cieniutko.nawet Iwaniuk nie zadbał o to,aby pozostawić w terespolu zakład z tak mocną marką- -żal,ale cóz można zrobić.Miał zaprzatnietą głowę tym o czym inne gminy marzyły - miasto nie zadbało bo twierdzisz,ze to ciemni mieszczuchy,ale dlaczego Iwaniuk nie zatroszczył się o miejsce zbytu dla rolników i tak na marginesie -nie był burmistrzem chyba wtedy Jacek -co go dzisiaj błaznem nazywasz-czy tak? więc wiodącą rolę jak zwykle wiódł wójt wschodu - blado wypada odnośnie tworzenia miejsc pracy chyba bardzo blado nie dopłaca,ani do służby zdrowia -- bo nie ma i nie chciał miec ani do komunikacji --bo nie ma takiej potrzeby aj daremne biadolenie-zaraz wytoczysz < mocne > argumenty i znowu będzie ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Iwaniuk zadbał głównie o miejsca pracy dla swojej Pani Żony i rodziny w Konsorcjum w Koroszczynie. A tak zapytam przy okazji coś nic nie słychać o Konsorcjum, bo przecież podobno Elę w kajdankach wyprowadzono z wyłudzenia no i przecoeż zwolniono całą kadrę z Koroszczyna, tylko fotele pozostały, a jakoś cisza o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cisza -ale i tak daje to do myślenia- ruszył ktoś potężny beton -czyż nie? pamiętam jak zajechała cała ekipa w czasie kampanii Iwaniuka do Lebiedziewa. kogo tam nie było - i przewodniczacy rady i przyjaciel policjant i konsorcjum-oczywiście wszystkie samochody służbowe były w ruchu wójt zreszto tez jakoś poruszał sie przez tyle lat jedynie służbowym ale mieszkańców oprócz prężnej sołtyski nie było-brak zainteresowania!! -a to chyba źle świadczy o aktywności gminy? czy nie ? ciekawy temat to tez temat auta terenowego jakim sposobem trafiło ono w prywatne ręce wójtowego pupila ? a jak to jest ,że przetargi na remonty swietlic wygrywa jedynie ....szwagier ? może to tematy dla GOŚCIA -wyjaśnij jak to jest ok ? nie będziesz miał czasu na ublizanie innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak pytacie o rodzinkę Wójta Iwaniuka to może ja też zapytam kto jest włascicielem firmy która handluje tymi samochodami na WOCu, a kto jest właścicielem firmy która ma wyłaczność na kwarantannę też na WOCu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty masz do prywatnych firm? Stawaj do przetargów, wygrywaj działki i inwestuj, czy też remontuj świetlice. Tyle, że tu nie chodzi o wójta, czy jego rodzinę czy jakieś bez znaczenia historie ,lecz o perspektywy naszego miasteczka granicznego?O gminę się nie martwię , ona sobie daje radę znacznie lepiej .JA sie pytam co będzie w Terespolu za rok, pięć lat ,za dwadzieścia lat? Czy mam wyjeżdżać czy zostać? Podyskutujmy raz na temat, a nie tam takie złośliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak liczysz na to że władza samoreządowa jest od tego żeby ci przyszłość zapewnić to się grubo mylisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o konkretnie moją przyszłość mi chodzi, lecz o perspektywy naszego grodu nad Bugiem.Obawiam się ,że za jakiś czas staniemy się wiochą ?Chyba czas spadywać stąd , ta nowoczesna granica zrobiła tu smutny koniec świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU -nie bądź żałosny padły konkretne argumenty- dlaczego nie odpowiadasz? nie martwisz sie o gminę? spadasz stąd? a gdzie? do miasta Kobylany?-zgnijesz a się nie doczekasz tam miasta -mówię ci już miało sie zacząć kreowac miasto jak powstanie terminal i co? ile domów tam powstało ?Iwaniuk zawsze przed orkiestrę wychodzi-już zalew w Neplach zrobił -ziemie wykupił -pamiętasz? prasa pisała -biuletyny pisały i ....lipa wziął sie z a stok wyszła jakaś kreatura -dobrze o tym wiesz ,że to dla przedszkolaków tylko na siłe sie kreuje, bo wali tam kasę ma szczęście ,ze ma duży budżet -nie musi zastanawiać sie czy zrobić drogę,czy załatwic przychodnię zdrowia, czy walnąć na stok nie musi uzgadniać dokumentacji inwestując w drogi np czy kanalizację, bo nie ma tam jeszcze przedwojejnnej infrastruktury jak jest w mieście -a to jest dopiero problem A za WOC to jeszcze może ktoś powinien się wziąć a za przetargi tez wiesz przecież dokładnie jak to jest z tymi pzretargami -prawda? te świetkice sa przecież w koło remontowane -a mało używane, bo brak jest kasy na świetklicowych,a radni nie będa przecież za darmo harować A jak to z tym autem terenowym? krytykujesz krytykujesz ale jak padaja pytania to pływasz wkoło udając załamanego sytuacja w mieście skoro jest tak źle to Iwaniuk zostanie tam burmistrzem i pokaze jak sie rządzi -co ty na to ? dla dobra między innymi i twojego. Nie wyjeżdżaj zostań bo i tak gmina się wyludnia -coś mało argumentów chyba na ...przyrost no może jeszcze nadzieja w miescie....... Kobylany a propo - w którym kole łowieckim jest teraz Krzysiek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekaw dlaczego nikt nie pyta za co wywalili wójtową, to ja wam powiem bo nakradła z pięknym Grzesiem Nestrukime, ja mam cichą nadzieje że Konsorcjum pociągnie tą cała śmietankę do odpowiedzialności, w końcu kradzież to przestępstwo. Wójtowa dalej kręci się po terminalu żeby pogłoski się ciągnęły że dalej tam pracuje, żal jej dup...e ściska że nie udało je się całkiem tego zrujnować wtedy by kupiła to za paczkę fajek, nie znacie tej baby to mega mściwa zołza, a myślę żę od terminalu się jeszcze nie odczepiła uprzykrz im życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się pomyliło ,Wójtowa zarabia kupę kasy (116405,67zł)legalnie- rocznie,pobrano z oświadczenia majątkowego Wójta. To powiedz czy ty z taką kasą ryzykował byś na przekrętach,czy machlojkach.Jak coś wiesz to podziel się tymi wiadomościami ,może będzie ci lżej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bądź żałosny tylko powiedz jaki jest powód ,ze juz tam nie pracuje cała elita? oj beton się kruszy , kruszy jeszcze są inne płaszczyzny za które nalezy się zabrac -poczekajmy ,zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale poważna dyskusja na temat strategii rozwoju naszego miasteczka, wy chyba jesteście chorzy po terespolsku.CO MA GMINA DO MIASTA czy wójta, nie mówiąc o wójtowej.Bądżcie wreszcie poważni ze swoimi płaszczyznami. Złapmy swój pion a nie u sąsiadów, chyba że nie ma o czym dyskutować? Ale z takiej dyskusji nie wyniknie nic napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój, tu piszą jakieś wsiaki nie lubiące nawet siebie, kim oni by byli bez tego konkretnie wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale poważna dyskusja na temat strategii rozwoju naszego miasteczka, wy chyba jesteście chorzy po terespolsku.CO MA GMINA DO MIASTA czy wójta, nie mówiąc o wójtowej.Bądżcie wreszcie poważni ze swoimi płaszczyznami. Złapmy swój pion a nie u sąsiadów, chyba że nie ma o czym dyskutować? Ale z takiej dyskusji nie wyniknie nic napewno.
Ale jestes kreatura - jak dawałes za przykład Iwaniuka to nie było ci różnicy ze mieszasz gminę z miastem ale jak znalazły sie głosy poważnie podważające wiarygodność Iwaniuka to ty przywołujesz do porządku idąc twoim tropem -skoro wszyscy w Terespolu są beeeeeeeee z wyjątkiem oczywiscie...ciebie - chociaż ja osobiście zauważam bardzo pozytywne zmiany w Terespolu-nigdy w tak krótkim czasie nie było tyle zrobionego a swoją drogą --czy ty w cokolwiek się zaangażowałeś się, aby zmieniać coś na in + bo jesli nie --zamilcz i nie krytykuj -jest wiele potzreb dla osób idywidualnych wiesz o tym? wiesz ile jest patologii,a dzieci cierpią ? wiesz o tym ? tam jest rola dla ciebie do spełnienia-crób coś,aby było lepiej jestem w tym srodowisku i wiem jaki jest naród w Terespolu niestety - przykro mi i to bardzo co kupiłes na aukcjach organizowanych potrzebującym ?????????????? ale nic to ja mam propozycję skoro ciemnogród nie nadaje sie do rządzenia,do władzy weż tu swojego pupila z kobylan !!-niech pokaze co potrzfi szybko zrobic i wtedy zobaczymy jego kreatywność operatywność i pewnie niebawem byłoby wywożenie w taczce bo nie miał by kasy na rozrzutność -niestety -szybko byś go nawet sam rozliczył -jestem tego pewien wiesz ile on kasy mitręży na tzw, promocję ?? a wiesz co za taką promocją się kryje pewnie wiesz - jak bym ci podał przykłady rozrzutności w gminie to gdyby tak było w mieście -poprstu naplułbyś w twarz burmistrzowi i reszcie. tak tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się swoimi krowami i wara wam od naszego miasta, już podesłaliście zbawiciela burmistrza i wystarczy.Ostatni raz wam to się udało nieszczęśnicy.NIE WCHRZANIAJCIE SIĘ W TO CO WAS NIE DOTYCZY. precz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś kreatura nazywa nas ciemnogrodem, chociaż na pewno jej słoma z butów wystaje.Ale wsiaki nie będą rządzić naszym miastem, ani dyskutować o naszej przyszłości. Jak mają coś do powiedzenia w gminie, to pozwolimy im dopłacać do naszych planów, ale od rządzenia wara.Żywot Danieluka już jest krótki, sami potrafimy zadbać o siebie. Wójta możemy pocieszyć, że zdrajców też nienawidzimy i nie będziemy z nimi rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czołg w Neplach narobił nam bolszewików tam, szkoda że nasz burmistrz go nie ukradł. Wtedy moglibyśmy ruszyć na Brześć, bo podobno przyszłość jest na wschodzie. NIE WOKÓŁ NEPLI OBRACA SIĘ SŁOŃCE, a bolszewicy nepelscy mogą se tylko popisać na internecie darmowym przeciwko wójtowi , który im to umożliwił bez grosza. A to niewdzięcznicy!Wójcie zabierz wsiakom takie przywileje, niech płacą jak ludzie cywilizowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś małpy mają coś przeciwko wójtowi, ale chyba same nie wiedzą co. Ale dlaczego chcą nam przeszkadzać w naszej wewnętrznej dyskusji o przyszłości miasta to już przechodzi ludzkie pojęcie.Spi.....lajcie , nic tu po was, zabierajcie swego burmistrza do Nepli, on tu nam nie nużen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...